zenklas 2015 04 13  VšĮ „Lazdijų ligoninė‘ pradėtas įgyvendinti  iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamas projektas Nr. 08.1.3-CPVA-601-03-0016 „ Geriatrijos paslaugų plėtra VšĮ „Lazdijų ligoninėje“. Projekto įgyvendinimui skirta 243 347,70 eurų

Šiuo metu viešosios įstaigos ,,Lazdijų ligoninė“ infrastruktūra nėra pilnai pritaikyta teikti sveikatos priežiūros  paslaugas vyresnio amžiaus žmonėms. Siekiant gerinti Lazdijų rajono vyresnio amžiaus gyventojų gyvenimo kokybę, išvengti šioje amžiaus grupėje padidėjusių traumų rizikos, padidinti geriatrinių pacientų mobilumą, užtikrinti reikiamą specializuotą medicinos pagalbą, atitinkančią šių asmenų poreikius, padidinti paslaugų prieinamumą, Projekto vykdytojo ligoninėje atlikus paprastojo remonto darbus bei įsigijus medicininę ir kompiuterinę įrangą bei baldus, bus įrengtas geriatrijos konsultacijų kabinetas ir 10 vietų dienos stacionaras bei pradėtos teikti antrinio lygio ambulatorines geriatrijos paslaugos, kurių dėka vyresnio amžiaus asmenys gaus kompleksiškas, į jų poreikius orientuotas asmens sveikatos priežiūros paslaugas. Tai sudarys sąlygas geresnei vyresnio amžiaus asmenų sveikatai užtikrinti, sumažintų hospitalizuojamų asmenų skaičių ir (arba) hospitalizacijos laiką. Įgyvendinus projektą bus sudarytos visapusiškos sąlygos efektyviai sveikatos priežiūrai, pagerės pagyvenusių asmenų gydymas ir gyvenimo kokybė, nes kompleksinis sveikatos būklės įvertinimas bei parinktas tinkamiausias gydymas sudarys prielaidas ne tik sveikatos išsaugojimui ir būklės pagerinimui, bet taip pat leis sumažinti privalomojo sveikatos draudimo fondo ir pačių pacientų išlaidas gydymui. Projektas taip pat prisidės prie sveiko senėjimo skatinimo.